ÜRÜN GRUPLARIMIZ
BİZDEN HABERLER
Bizden Haberler
Fiyat Listesi Güncellemesi
01.05.2023
devamı →
ÜRÜN GRUPLARIMIZ
BİZDEN HABERLER
Bizden Haberler
Fiyat Listesi Güncellemesi
01.05.2023
devamı →
ÜRÜN GRUPLARIMIZ
BİZDEN HABERLER
Bizden Haberler
Fiyat Listesi Güncellemesi
01.05.2023
devamı →

Doğa Rulman , Rulman ithalatı konusunda Rulman, Üreticilerinde Lider markalar çözümler için doğru adres". Ürünlerimizde farkı tüm detaylarda hissedebilirsiniz.

Sektörde adına yakışır Rulman ithalatı yapan firmamız, çevre dostu ve modern teknolojik imkanlar kullanılarak üretilen Rulmanları kaliteli hizmet anlayışıyla sunmaktadır.
40 yılı aşkın tecrübeli kadrosuyla hizmet vererek Rulman, alanında marka olmayı başarmıştır. Müşteri memnuniyetini gözeterek Rulman sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir. Doğa Rulman, Şirket itibarını gözeterek ve zamanında teslimat anlayışını benimseyerek kaliteli hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

Bizim ürünlerimiz;

Lineer Rulman,
Linear Rulman,
Kayan Rulman,

İğneli Rulman,
Masuralı Rulman,
Mafsal Rulman,
Kızaklı Rulman,
Sanayi Rulman,
Paslanmaz Rulman,
Seramik Rulman,
Tek Yönlü Rulman,
Kilitli Rulman,
Vidalı mil,
Servo Kaplin,
Lineer Kızak,
Lineer Araba,
Yüksek Isı Rulman,
Yanmaz Rulman,
Minyatür Rulman,
Ekonomik Rulman,
Hassas Rulman,
Yataklı ve Bombeli Rulman,
Doğa Rulman, Misyonumuz


Rulman konusunda Yüksek vasıflı profesyonel kadrosuyla, teknik altyapısıyla, geniş ürün yelpazesiyle, Rulman Stok olanaklarıyla ve uygun fiyatlarıyla, tek kaynaktan, projelendirme, işletmeye alma, satış, danışmanlık, servis ve destek faaliyetlerinde bulunmak.

Doğa Rulman, Vizyonumuz

Sağladığı yüksek kaliteli ürünler, yenilikçi fikirler ve teknolojik çözümlerle, müşterilerinin rekabet gücünü artırmak Doğa Rulman ’nin temel hedefidir.

Doğa Rulman, İşimizi ciddiyetle yapıyoruz.
Belki de başarımızın en önemli nedeni budur.
Çünkü Rulman , Rulman Tedariği ile sınırlı değil aynı zamanda da Rulman konusunda teknik bilgiye sahip olmak gerekmektedir.
Bu felsefeden kaynaklanan yenilik ve sürekli gelişmeler.
Rulman sektörünün yenilikler ve gelişmelerle yakından ilgili olması ve ihtiyaç her zaman işimizi beraberinde getiriyor, tecrübemizi ve yeniliğimizi ürünlerimizde sunuyoruz.

Bahane değil çözüm üretin.
Önemli olan sorunları doğru ve hızlı analiz edebilmektir. Rulman, endüstride soruna özel yaklaşımların çözümler sunduğunu deneyimliyoruz.

Sorumluluklarımızın farkındayız
Doğru Rulman seçimi , Rulman sektörünün başlıca sorunu olduğunu görmekteyiz.
Rulman seçimi konusunda , Doğru yerde doğru Rulmanın kullanımı konusunda , Rulman satış personelimiz teknik destek vermektedir.

Rulman,
Nedir
Rulman, birbirine göre farklı yönlerde dönen parçaların bu hareketi minimum sürtünme ile yapmasını sağlayan, daha az güç harcanarak, daha yüksek devirlere çıkabilmesine olanak sağlayan bir makine elemanıdır. Rulman, Temel olarak 4 farklı ana parçanın bir araya gelmesiyle meydana gelen Rulmanlar, farklı boyutlardaki yataklar ve şaftlar için değişik ölçülerde üretilebilen millerin yataklanmasında kullanılırlar.  Rulmanlar oldukça hassas makine elemanları oldukları için Rulman, üretimleri yüksek teknoloji ve titizlik gerektirir.

Rulman , Dairesel veya eksenel hareketle iş yapan veya çalıştırılan birçok makinede Rulmanları görebilirsiniz. yerleştirilmesi Rulmanın kalitesi ve ömrü açısından hayati önem taşır. Teknolojisi en yüksek fabrikalar doğal olarak en kaliteli Rulmanları rahatlıkla üretebilmektedir. Rulmanları önemli kılan ise, verilmesi gereken hareketin mümkün olan en az sürtünmeyle yani güçten en az ödün verilerek iletimini sağlamaktır.